Sinasos Palace Cave Hotel geçmiş zamanlardan günümüze gelen tarihi bir konaktır.Kültürel mirasımıza sahip çıkarak restore edilmiş ve bugünkü halini almıştır.Toplamda 19 oda kapasitesi ,açık ve kapalı alana kurulu dinlenme salonları ve restorantı vardır.Jakuzili mağara odaları ile kısa sürede balayı çiftlerinin gözdesi haline gelmiştir .Çocuklu aileler ise geniş ve birbiri içinden geçişli odalarımızı tercih etmektedir.

Otelimiz oda-kahvaltı olarak hizmet vermekte olup ,talebiniz doğrultusunda yöresel akşam yemeği verilmektedir ,ek ücrete tabidir.24 saat açık resepsiyon, oda servisi ,kuru temizleme,açık büfe kahvaltı ,gün boyu ücretsiz çay&kahve hizmetlerimiz arasındadır
Mustafapaşa(Sinasos) birçok medeniyeti içinde barındırmış olan Kapadokyanın gelişmekte olan beldelerinden farklı kültürlere ev sahipliği yapmıştır.
Kapadokya hakkında detaylı bilgi almak ,gezilecek ve mutlaka görülecek yerler ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz otelimiz personeli size bu konuda yardımcı olacaktır.Örneğin sıcak hava balon turuna katılmayı düşünüyorsanız ve aklınıza takılan birtakım sorular varsa ,bu konuda detaylı tüm bilgi müessemizde mevcuttur.
Aynı zamanda Kapadokyaya Nevşehir havaalanı aracılığıyla çok kısa sürede ulaşabilir,bizleren transfer talep edebilirsiniz.
Sinasos Palace Cave Hotel kendinizi özel hissetmeniz için sizlere kapılarını açıyor.Size ise sadece bu özel tatilin keyfini doyasıya çıkartmak kalıyor.
ATV ekranlarında Cuma akşamları gösterime giren “Aşk ve Mavi -Götür Beni Gittiğin Yere “ adlı dizi Sinasos Palace Cave Hotel’de çekilmektedir. Otelimiz 2016 yılı Ekim ayı itibariyle Ntc Yapım tarafından ana mekan olarak kullanılmaktadır. Odaların büyük çoğunluğu çekimlerde kullanılmak üzere film ekibince dekore edilmiştir.
‘Götür Beni Gittiğin Yere’
Yönetmen
Hakan Arslan
Reyhan Peker

Oyuncular
Emrah Erdoğan
Cüneyt Mete
Burcu Kıratlı
Kenan Bal
Işıl Yücesoy
Uğur Uzunel
Birgül Ulusoy
Yıldız Ustabaş
Gülderen Güler
Selin Dumlugöl
Nur Yazar
Ayşegül Ünsal
Osman Karakoç
Merve Erdoğan